תחומי טיפול במרכז

אנו במרכז חיבורים מתמחים בטיפולים בקרב מבוגרים וילדים תוך שימוש בשיטות הטיפול המתקדמות ביותר בעולם הטיפול ובהתאמה אישית לכל מטופל.
כאן תמצאו פירוט על כל גישה ושיטה שאנו משתמשים בה בהצלחה מרובה בחדרי הטיפול.

הדרכת הורים

האם אתם כהורים מוצאים עצמכם מתמודדים עם קושי בהצבת גבולות? קושי בהבחנה בין אמפטיה להבנה מועילה לכזו היוצרת חרדה אצל ילדים? האם אתם מתקשים למצוא קו אחיד ותואם המוסכם עליכם כדרך המתאימה ביותר להתמודד עם הקשיים של ילדכם? האם אתם נתקלים בבעיות התנהגות ולמרות שהצבתם גבולות לא מתרחש שינוי מהותי? זאת ועוד תקבלו בהדרכות הורים אצלנו במרכז חיבורים.

CBT

טיפול פסיכותרפי ממוקד מטרה ומוגבל בזמן. דברים שונים משפיעים על על הפרשנות שלנו לסיטואציות שונות: הדברים שהאדם חושב על עצמו ועל אחרים, תפיסות שונות... בטיפול עובדים על זיהוי העיוותים בדפוסי החשיבה, ומנסים לשנות אותם. הטיפול מתמקד בהווה ומכוון לפתרון בעיות.

טיפול בדיכאון

אבחון פסיכו-דידקטי ופסיכולוגי

טיפול משפחתי

טיפול הוליסטי

טיפול אינטגרטיבי עושה אינטגרציה בין קשת רחבה של כלים טיפוליים באופן המותאם למטופל. המטפל מתאים את כלי הטיפול המגוונים שברשותו לאישיותו של המטופל ולקשיים עימם הוא מתמודד. נפש האדם היא חיה ודינאמית ולכן חיבור בין כלים טיפוליים שונים הוא הכרחי, על מנת לאפשר ריפוי ושחרור מלאים.

טיפול פסיכולוגי-רגשי

טיפול בהבעה ויצירה

טיפול בילדים ונוער

במרכז אנו יודעים לזהות, לאבחן ולטפל במקרים רבים בקרב ילדים ונוער, כגון: התקפי זעם, הפרעות אכילה, דיכאון, טיקים, בעיות התנהגות, גניבות, הצבת גבולות, תהליך גירושין, הרטבת לילה, מיניות ילדים, התעללות, חרדות, פחדים, חרדה חברתית, מבחנים, נטישה, בדידות, ביטחון עצמי נמוך, בעיות משמעת ועוד.

דמיון מודרך | NLP

ניתן לשנות דפוסי פעולה ש”מנהלים" אותנו ולהפוך אותם כך שישרתו אותנו ואת רצונותינו. בעזרת דמיון מודרך נוצר קשר עם התת-מודע, וניתן לזהות את החוויות הקשות שיצרו אצלנו את הדפוסים השונים. הדמיון המודרך מאפשר 'לנקות' את הדפוסים והמכשולים, ולכוון את המחשבות בצורה הרצויה לעבר המטרות שלך.

טיפול בדיכאון אחרי לידה

טיפול דיאדי

טיפול זוגי

טיפול בחרדות

חרדה היא תגובת חירום טבעית של הגוף כשהוא מזהה מצב של סכנה. חרדה יכולה להופיע בצורות שונות - מחוסר נוחות ועד דפיקות לב מואצות, רעד, הזעה וסחרחורת.  ישנם מצבים בהם החרדה היא תגובה קיצונית למצב סכנה אמיתי, ולפעמים החרדה מייצרת פוביה הגורמת להימנעות ממצבים שונים הנתפסים כמאיימים בעיני האדם. במרכז משפחה תמצאו סוגי טיפולים שונים להתמודדות עם חרדות שונות.

טיפול לאחר פגיעות מיניות

כלבנות טיפולית

הדרכת הורים

CBT

טיפול בדיכאון

אבחון פסיכולוגי

טיפול משפחתי

טיפול הוליסטי

טיפול פסיכולוגי רגשי

טיפול לשינוי הרגלים

טיפול בילדים ונוער

דמיון מודרך | NLP

טיפול בדיכאון אחרי לידה

טיפול דיאדי

טיפול זוגי

טיפול בחרדות

טיפול בפגיעות מיניות

טיפול בהתמכרויות

טופס לקבלת המלצה לטיפול

רוצים לקבל ייעוץ אישי ומותאם במיוחד לכם? מלאו את הפרטים שלכם בטופס, לחצו על כפתור השליחה ואנו נחזור אליכם בהקדם