הסדנאות שלנו

כאן נמצא הסוד לזוגיות עשירה ומאושרת
השליחות שלנו היא לא רק לטפל במקום של קושי, לא פחות מכך חשוב לנו לתת מרחב וכלים לדחיפה קדימה של קשר טוב ואיכותי
כי זוגיות טובה היא זוגיות שמתוחזקת כל הזמן

סדנאות והשתלמויות באגף הסדנאי

במרכז חיבורים לזוגיות ומשפחה עמלים כל העת על תוכניות ייחודיות, קורסים והשתלמויות, סדנאות והרצאות לציבור הרחב ולקבוצות ספציפיות. 
המגוון שתמצאו אצלנו הוא עצום, החל מלימודים במסלול תעודה במסגרת בית הספר לפסיכותרפיה אינטגרטיבית יהודית ועד הרצאה של מספר זוגות חברים בסלון. בין שתי הקצוות האלו ישנו מנעד רחב של תכנים ממיטב המרצים בארץ.
ניתן להתעדכן ולהירשם לפעילויות הקרובות בדף הראשי תחת "חדשות ועדכונים" או לחילופין ליצור איתנו קשר דרך הטופס בתחתית האתר.

לימודים, קורסים והשתלמויות

חשוב לנו שאנשי מקצוע וטיפול תושבי האזור, ימשיכו להתמקצע ולהעשיר את ארגז הכלים שלהם, לכן אנו מביאים להם את התכנים ברמה הכי גבוהה שניתן למצוא. 

סדנאות הורים

להיות הורים יותר טובים זו התפילה של כולנו, אבל לא תמיד יש לנו את הידע והכלים לדעת איך לשפר את היכולת ההורית שלנו. בדיוק בשביל זה אנו מקיימים סדנאות הורים עם מיטב המומחים בתחום, כגון: פרופסור עמוס רולידר, מיכל דליות, ד"ר מיכאל אבולעפיה ועוד.

חמישי זוגי

בחמישי זוגי יצרנו הזדמנות לזוגות להרפות ממרוצת החיים ולצאת לדייט. לא סתם "דייט", אלא מפגש שמשלב הנאה, יצירה ועשייה יחד עם תוכן עמוק לחיזוק הזוגיות.
"חמישי זוגי" כבר הפך להיות חלק מהשפה של מרכז המשפחה ושל זוגות שמגיעים באופן קבוע לכל סדנה, ואף מגיעים לאחר נסיעה של למעלה משעה!

מסדנה לסדנה הבשורה מגיעה לזוגות נוספים ונוצר לא רק מפגש זוגי אלא סדנה הרמונית מגוונת עם זוגות מכל גווני האוכלוסייה: דתיים וחילוניים, צעירים וותיקים, כל אחד מביא לידי ביטוי את הזוגיות שלו ומחזקים יחד את המכנה המשותף המוסכם על כולנו – בזוגיות צריך וכדאי להשקיע.

במהלך השנה האחרונה השתתפו בחמישי זוגי למעלה מ100 זוגות, ואף בתקופת הקורונה התקיימו מפגשים מוצלחים מאוד תוך כדי שמירה על הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.
לשמחתנו, הזוגות הם כבר חלק מהבשורה הם מפיצים אותה הלאה ואף עוזרים בגיבוש התוכנית השנתית שמבוססת על המשובים שלהם מהסדנאות השונות.

תמונות מסדנאות חמישי זוגי