הישיבה הוקמה על ידי הרב שלמה שושן בשנת תשס“ז (2007) במטרה להעמיד דור של תלמידי חכמים ארצישראליים, המתמידים במסורת העיון וההעמקה בתורה מחד, ומגלים בה קומה חדשה של גאולה מאידך.
“גן עדן, אמר ריש לקיש: אם בארץ ישראל הוא – בית שאן פתחו“.
(מסכת עירובין, דף י“ט עמוד א)

 

חדשות הישיבה

לומדים תורה גם בחופשה!

אמנם תלמידי הישיבה יצאו לבין הזמנים, אבל בית המדרש תמיד פתוח, מזמין את הקהל הרחב ומפעיל תוכנית לימודים מיוחדת לבני הנוער.הורים לתלמידי כיתה ז' ומעלה – מוזמנים לשלוח את ילדכם.

סיום זמן חורף בישיבה

החורף הזה היה ארוך והביא איתו שפע של גשמים, ממש כמו זמן חורף בישיבה שהביא איתו שפע של רוחניות וגדלות בתורה.את הזמן סיימנו בישיבה בהכנה לקראת חג הפסח.כל התלמידים השתתפו בניקיונות וסידור הישיבה לבין הזמנים ולאחר מכן יצאו לערב סיכום זמן מיוחד כמו שישיבת ההסדר בית שאן יודעים לעשות.נאחל מכאן לתלמידינו חג פסח שמח ובין הזמנים טוב ובטוח!

"עושים סדר" – סדרת סרטונים קצרים להכנה מעולה לליל הסדר!

"עושים סדר" – סדרת סרטונים קצרים לחג הפסח כאשר בכל פרק הרב שריאל ויצמן, ר"מ בישיבה מרחיב לנו על אחד מסימני הסדר על פי ביאורו של הרב קוק בספרו "עולת ראיה". הסדרה היא הכנה מעולה לליל הסדר במיוחד להורים ולעורכים שרוצים במספר דקות להעשיר את עצמם ובליל הסדר עצמו להרחיב למשפחה ולמשתתפים על כל אחד מהסימנים. חג פסח כשר ושמח!

יום ירושלים – שיחה מרתקת ממקור ראשון

במוצאי שבת "בהר-בחוקותי" התכנסנו בחדר האוכל של הישיבה לשמוע את סיפורו האישי המרתק של משה פלד, שלחם בקרב על ירושלים.בהרצאה נכחו כ-50 משתתפים בהם צוות הרבנים, תלמידי הישיבה ותושבים מהעיר.היתה זאת פתיחה נפלאה לחגיגות יום ירושלים בעיר בית שאן.

אירוח בישיבה

מתחם הישיבה מגודר, אינטימי ונעים. לרשותכם שטחי דשא להקמת אוהלים ולינת שטח עם מזרונים, שירותים צמודים.

בית כנסת צמוד – למעוניינים

אולם מפואר לאירועים משפחתיים וקהילתיים.
מקום רחב ומאובזר המכיל עד 120 איש, שירותים צמודים נגישים, שירותי נכים.

מתחם אירוח גדול למשפחות ועד קבוצות של 50 איש
לשבתות ונופשים

מבקרים בבית שאן והסביבה? 
כאן תמצאו שלל אטרקציות והמלצות: פינות חמד ומעיינות, מסעדות כשרות, תפילות בכל שעה, סדנאות ועוד.

שמיניסטים! קבלו את המדריך לשמיניסט שיעשה לכם סדר בראש ויענה לכם על השאלות >>>