התקיימה במדרשה מסיבת חומש לילדי כיתה ב׳ מבית ספר תומר, התלמידים נהנו בתחנות החוויתיות שבנות השירות שלנו הכינו להם וגם ממפגש מרגש עם סופר סת״ם. היה פשוט מהנה!
![](https://hiburimbs.org/wp-content/uploads/2020/12/בחירות-ירושלמיות-1-300x169.jpg)
בחירות ירושלמיות
פעילות על ירושלים שנבנתה בשיתוף עם חומרים מ"זהות"- איגוד המרכזים
התקיימה במדרשה מסיבת חומש לילדי כיתה ב׳ מבית ספר תומר, התלמידים נהנו בתחנות החוויתיות שבנות השירות שלנו הכינו להם וגם ממפגש מרגש עם סופר סת״ם. היה פשוט מהנה!
פעילות על ירושלים שנבנתה בשיתוף עם חומרים מ"זהות"- איגוד המרכזים
תאטרון בובות מגיע לגן עם תפאורה מרהיבה, בובות צבעוניות, מוזיקה
עולים לירושלים- משחק וירטואלי בשיתוף עם חומרים מ"זהות"- איגוד המרכזים