מזה כשלושים שנה ש"חיבורים" מרכז זהות יהודית-מדרשת בית שאן, חיה, נושמת ובעיקר – מחברת.
המרכז שם לו למטרה להיות שותף, לעסוק ולהאיר בתחומי חינוך והקהילה, לעסוק בהעמקת הזהות היהודית ולהוות קורת גג לדו-שיח בין זרמים ורבדים שונים בחברה.
המדרשה מפעילה עשרות תוכניות ערכיות וחווייתיות המותאמות לכל גווניה של החברה הישראלית. 

 

חדשות ועדכונים

בנות מצווה

אתמול התקיים ערב סיום של תכנית בנות מצווה במדרשת בית שאן, תכנית שנתית של בנות כיתה ו' במחולה, אימהות ובנות, ישר כוח לבנות השירות האלופות שלנו על שנת פעילות מושקעת!

קרא עוד »

יום גיבוש לבנות תשפ"ה

בחמישי האחרון הגיעו בנות השירות של שנה הבאה ליום גיבוש והכרות עם המדרשה ומה היה לנו שם?! בילינו בעין מודע כמיטב המסורת, ארוחת צהריים שווה, מאסטר שף קינוחים עסיסי ושיח עם צוות המדרשה, היה מדהים ובאנרגיות גבוהות!! מחכות להתחיל את השנה עם הסיירת הנבחרת של מדרשת בית שאן

קרא עוד »

יום ירושלים

המדריכות האלופות שלנו העבירו ביום ירושלים סיור ברובע היהודי ובכותל, לתלמידי אורט פסגות מכיתות ז׳ עד י״ב, דיברו איתם על מלחמת ששת הימים, ועל איך המלחמות שהיו פעם מתקשרות למלחמה שלנו היום! הבנות העבירו להם מתודות מושקעות והתלמידים נהנו מיום ירושלים מהנה ומלא בתוכן וחיבור!

קרא עוד »

ל"ג בעומר

אתמול חגגנו ברחבת ישיבת ההסדר את ל״ג בעומר! עם פעילויות לילדים של בנות המדרשה, יצירות ותוכן הייתה שמחה גדולה!!

קרא עוד »

פעילות מעברים

בנות המדרשה הובילו יום אנרגטי ומקסים ל-150 ילדי כיתות ו' מבתי הספר דקלים ורימון, לקראת המעבר לחטיבת הביניים. הבנות העבירו פעילויות מושקעות ומגבשות. היה כיף גדול!

קרא עוד »

מערכי החודש

אהבת חינם

פעילות לתקופת בין המיצרים שמטרתה:1. מהו י"ז בתמוז.2. הבנת חשיבות אהבת חינם לעומת שנאת חינם שבגללו חרב המקדש.3. הילדים יחוו את משמעות העוצמה שיש לקבוצה מלוכדת.4. אהבת חינם- כל אחד

למערך>>

שמיניסטית מחפשת שירות ?!

בין הרים וגבעות, נופים מדהימים ואין סוף מעיינות, נמצאת מדרשה ייחודית מרכז להעמקת הזהות היהודית מדרשת בית שאן

השותפים שלנו