בנות המדרשה הובילו יום אנרגטי ומקסים ל-150 ילדי כיתות ו' מבתי הספר דקלים ורימון, לקראת המעבר לחטיבת הביניים. הבנות העבירו פעילויות מושקעות ומגבשות. היה כיף גדול!
![](https://hiburimbs.org/wp-content/uploads/2020/12/1-300x169.jpg)
עולים לירושלים
עולים לירושלים- משחק וירטואלי בשיתוף עם חומרים מ"זהות"- איגוד המרכזים
בנות המדרשה הובילו יום אנרגטי ומקסים ל-150 ילדי כיתות ו' מבתי הספר דקלים ורימון, לקראת המעבר לחטיבת הביניים. הבנות העבירו פעילויות מושקעות ומגבשות. היה כיף גדול!
עולים לירושלים- משחק וירטואלי בשיתוף עם חומרים מ"זהות"- איגוד המרכזים
פעילות להכרת ירושלים, חשיבותה וייחודה כעיר בירה, מתוך האתרים העיקריים
פעילות העוסקת בתקופות שונות בעיר, מאברהם אבינו ועד ימינו. בעזרת